Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz? Ne Yaparız?

1998 yılında şirketimizi kurduğumuzda “Reklam Ajansı” olmaktan ziyade işin teknoloji ve yazılım kısmı ile uğraşmak daha cazip gelmişti. Bu bağlamdan önce, yurt dışında gözlemlediğimiz teknolojik yenilikleri İzmir'de tanıtmak için fuarlara katılmaya başladık.

Tanıtım videoları çekip bunları yurt dışından getirttiğimiz “CD Kart” lara yükleyip o zaman ismine “Kartvizit CD” dediğimiz ürünü tanıttık.

İlk İnternet sayfasını HTML kodlama ile yapıp teslim ettiğimizde gururlandık.

20 Yıl önce;
Projemizi ve Teklifimizi mail atarım, dediğimiz ve ne maili ben mail falan bilmem bana Fax çek diyen sevgili müşterilerimiz şimdinin dostları ve ağabeyleri oldular bizim için.

Bu arada laf aramızda şimdi mailler 2 saat çalışmasa arayıp sitem ediyorlar :)

Bize göre yönetim açısından Türkiye’nin en iyi belediyelerinden biri olan ve o tarihte çok inanılmaz bir vizyon gösteren Çeşme Belediyesi’nin e-belediyecilik yazılımını yapıp uygulamaya soktuk, ( o tarihte e-devlet diye bir kavram ve proje yoktu ).

Akabinde 2 adet web kamerasının üzerine kavanoz koyarak çeşme belediyesinin önündeki meydanı 24 saat canlı olarak tüm dünyaya izlettik.

Şu anki teknolojide ilkokul öğrencisinin bile yapabileceği bu uygulama o zaman için, o yıllarda ve o imkanlarla bizler için başka bir gurur tablosu olmuştu.

Bu günde tıpkı o günkü gibi heyecanla yenilikleri takip ediyor ve vizyonumuzu paylaşmaya çalışıyoruz. O günlerden farklı olarak sadece dijital ortamda değil, kurumunuzun ihtiyaç duyacağı tüm pazarlama, satış materyalleri ve kurumsal kimlik alanında anahtar teslim projeler sunuyoruz.

İstikrardan yanayız.
İstikrar için uzun süreli çalışmaktan yanayız.
Hedefi tespit edip, doğru bir yol haritasını minimum bütçe ile çizmekten yanayız.

Bütçeyi açtığınızda reklamınız her yerde binlerce defa gösterilebilir. Bizim amacımız ise; doğru planlama ile, doğru kişilere, doğru materyallerle, doğru zamanda ulaşmak.

Hakkımızda

Nostalji

Misyon Ajans, Geçmişten, Günümüze ve Geleceğe

Misyon Ajans Eski web sitemizi görmek ve ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayarak eski web sitemizi görebilirsiniz.

Geçmişten, Günümüze ve Geleceğe Yolculuğumuz

2000

Milenyum yılında 14.400k modemlerle internet bağlantı tanıtımlarını yaptık. Sonrasında bunlara İnternet Kafe dediler.

2001

İlk HTML Web Sayfamızı yayına alıp sunucularımızdan e-posta kullandırmaya başladık. O dönemde sadece hotmail ve yahoo kısıtlı kotalarla e-posta hizmeti veriyordu.

2002

Diş laboratuvarlarına yaptığımız proje ile diş hekiminin hasta ağzını canlı bağlantı ile uzaktaki laboratuvara gösterip hasta ağzındaki estetik kaygısı giderildi. Projemiz ile binlerce kilometre uzaktaki diş hekimi hastasını canlı olarak İzmir’de bulunan diş laboratuvarına tanıtabiliyor ve laboratuvardaki teknisyen hasta ağzını görerek çalışma imkanı bulabiliyordu.

2003

Tanıtım CD’leri ve şirketlere eğitim CD’leri hazırladık. Kendi hazırladığımız animasyonlar ile çok şubeli yada geniş servis ağı olan şirketlere eğitim CD’leri oluşturduk. ( Indeks AŞ, Klemsan, Esenpen, İşbir vb.)

2004

E-belediyecilik projelerimizi hayata geçirdik. Başlarda offline olarak verdiğimiz hizmeti zamanla geliştirdik ve online olarak bilgilendirmeye başladık. Aynı dönemde görüntü aktarımı ile merkezlerden online yayın yapmaya başladık. ( Çeşme Belediyesi )

2005

Mevcut web kullanıcılarımıza farklı hizmetler verebilmek için cari hesap paylaşım programları geliştirdik. Netsis vb. Muhasebe programlarını web üzerinden entegre ederek müşterilerine bilgi paylaşma imkanı sağladık.

2006

Aynı mantık ile web üzerinden real estate rezervasyon projesi hazırladık. ( Özyer Holding )

2008

Dia çekimleri kataloglar ve bağlantılı tanıtım broşürleri yapıp bunları hem baskılı hemde diiital şekilde müşterilerimize sunmaya başladık.

2010

Profesyonel çekimler ile imaj katalogları, kurumsal kimlik çalışmalarına başladık.

2013

Web uygulamalarının akıllı cep telefonlarına entegrasyonunu sağlamaya başladık.

2015

Online Alışveriş Sayfaları ( B2B – B2C ) yapmaya başladık.

2018

Şirketlere Özel Mobil App Yazılımları yapımına başladık.

Misyon Bülten Aboneliği

Yeniliklerimizden İlk Siz Haberdar Olun

Misyon Multimedya | Ajans ve İnternet Hizmetleri © 2024 MM